IV WIOSENNE TARGI OGRODNICZE JUŻ W NAJBLIŻSZY WEEKEND

18 kwi, 2024 | Przechlewo

Sporo ponad 200 wystawców zaprezentuje swoje towary podczas tegorocznych Wiosennych Targów Ogrodniczych – Przechlewo 2024. Wydarzenie to odbędzie się już w najbliższy weekend (20-21.04.2024 r.) na lotnisku w Sąpolnie w gminie Przechlewo. Oprócz części wystawienniczej, atrakcją będą też liczne wydarzenia towarzyszące.

Wiosenne Targi Ogrodnicze na lotnisku w Sąpolnie organizowane są już po raz czwarty. Obecnie jest to już największa tego typu impreza na Pomorzu. Wystawy prezentujący swoje towary przyjeżdżają tu niemalże z całej Polski. Różnorodność prezentowanego asortymentu sprawia, że każdy u nas znajdzie coś dla siebie – zapewnia Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. – Te stoiska będą bardzo urozmaicone. Będzie coś dla ogrodników, dla rolników i dla tych, którzy chcą coś posadzić na balkonie – dodaje wójt. Jak co roku organizatorzy spodziewają się tysięcy zwiedzających. – Cieszy nas fakt, że impreza którą zainicjowaliśmy kilka lat temu, cieszy się coraz większym powodzeniem i wiele tysięcy osób odwiedza naszą gminę, i korzysta z tego wydarzenia – dodaje wójt. Jak co roku przygotowanych będzie 1500 miejsc parkingowych. Dojazd do terenu targowego możliwy będzie od strony Nowej Wsi (duży parking) oraz od strony Konarzyn (mały parking). Opłata za wjazd wynosić będzie podobnie jak przed rokiem – 10 złotych za pojazd.

W sobotę (20.04) targi odbywać się będą w godzinach 9.00 – 18.00

W niedzielę (21.04) targi odbywać się będą w godzinach. 9.00 – 15.00

Na niedzielę zaplanowane są wszystkie imprezy towarzyszące, w tym także: wystawa koni zimnokrwistych oraz wystawa psów rasowych.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content