IMPREZY NA LATO W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

13 maj, 2016 | Sępólno Krajeńskie

Prawie 80 imprez i wydarzeń na tegoroczny sezon „Lato 2016” ma Sępólno Krajeńskie. Mieszkańcy i turyści niemalże codziennie będą mogli korzystać z jakiejś atrakcji. Swoje oferty przygotowali:  Centrum Kultury i Sztuki, Biblioteka Publiczna, Centrum Sportu i Rekreacji, sołectwa oraz organizacje pozarządowe. Wykaz wydarzeń można odnaleźć w nowo opublikowanym folderze. Jest on dostępny za darmo w Urzędzie Miejskim, Punkcie Informacji Turystycznej oraz w miejskich instytucjach.

„Chcemy aby zarówno nasi mieszkańcy jak i ich goście, spędzali wolny czas ciekawie. Aby zachęcić ich do wypoczynku w naszym regionie, trzeba stworzyć im atrakcyjną ofertę, w tym również kulturalną, sportową i rozrywkową” – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Większość z wydarzeń to imprezy bezpłatne. Do najważniejszych należą przede wszystkim: Dni Sępólna Krajeńskiego (07-13.08), Regaty Żeglarskie Samorządowców – Krajna Cup (16.09) oraz Noc Bibliotek (04.06). Wśród tegorocznych gwiazd występujących w Sępólnie Krajeńskim, będzie Maryla Rodowicz. Koncert tej artystki zaplanowano na 13 sierpnia. Odbędzie się on na stadionie Centrum Sportu I Rekreacji przy ulicy Chojnickiej. 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content