II WIOSENNE TARGI OGRODNICZE JUŻ ZA NAMI [GALERIA]

27 kwi, 2022 | Przechlewo

Ponad stu wystawców i tysiące zadowolonych klientów. Gmina Przechlewo podsumowuje organizowane przez siebie II Wiosenne Targi Ogrodnicze – Przechlewo 2022. Odbyły się one w miniony weekend na lotnisku w Sąpolnie w gminie Przechlewo.

Po przerwie związanej z pandemią wydarzenie powróciło do kalendarza imprez gminy Przechlewo. Wiosenne targi są największą ogrodniczą imprezą handlową w północnej Polsce. Przyjeżdzający tam wystawcy, to nie tylko duże firmy z branży ogrodniczej i rolnej, ale także drobni handlowcy oraz właściciele gospodarstw szkółkarskich i kwiaciarni.

– Byli to wystawcy, którzy przyjechali nie tylko z naszego regionu, nie tylko z naszego województwa, ale także z innych regionów, z centralnej Polski, czy z zachodniej części naszego kraju – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo.

Targom towarzyszyły również liczne imprezy towarzyszące. Wśród nich była m.in. Wystawa Koni Zimnokrwistych. Dodatkowymi atrakcjami były koncerty, wesołe miasteczko i pokaz jazdy kaskaderskiej.

– Cieszymy się, że pomysł, który zapoczątkowaliśmy trzy lata temu i mogliśmy zrealizować po przerwie związanej z pandemią, okazał się takim sukcesem. To napędza nas do dalszej pracy, aby rozwijać tę imprezę – podsumowuje wójt.

Termin kolejnych targów ogrodniczych organizowanych przez Gminę Przechlewo, zostanie ogłoszony już niebawem.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content