GOODVALLEY TRIATHLON PRZECHLEWO – ZAPROSZENIE

22 sie, 2018 | Przechlewo

Już w najbliższy weekend GoodValley Triathlon Przechlewo. Na starcie stanie ponad 1000 zawodników z Polski i zagranicy. Organizatorzy spodziewają się co najmniej 2 tysięcy widzów.

W tym roku rozegranych zostanie pięć konkurencji. W sobotę o godzinie 9.00 wystartują zawodnicy ścigający się na dystansie 112,99km (1/2Ironmana). O 10.15 wystartują z kolei sportowcy rywalizujący na dystansie 28,25km (Sprint). W niedzielę o 9.00 start do wyścigu indywidualnego na dystansie 56,5km (1/4Ironmana). O 9.30 wystartują sztafety, również na dystansie 56,5km. Nowością będą zawody Tri Family czyli rywalizacja rodzin. Ta konkurencja rozegrana zostanie o godzinie 14.00 w niedzielę. Całości wydarzeń towarzyszyć będą liczne atrakcje dla publiczności w tym także koncert Michała Milowicza – zapowiada Aleksandra Laursen – Baran z biura zawodów.

Z powodu organizacji imprezy na drogach dojazdowych do Przechlewa w sobotę i w niedzielę będą występowały poważne utrudnienia w ruchu. Trasy z Człuchowa i z Rzeczenicy do Przechlewa będą częściowo zamknięte dla ruchu. Służby porządkowe będą kierowały na objazdy. Kierowcy powinni także zwracać uwagę na tablice informujące o sposobach ominięcia zamkniętych dróg. Triathlon Przechlewo organizowany jest po raz szósty. W tym roku jednak po raz pierwszy pod marką GoodValley. To z powodu zmiany nazwy głównego sponsora i organizatora zawodów. Wstęp dla publiczności, podobnie jak w latach poprzednich – będzie bezpłatny.

 

 

fot: UG Przechlewo

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content