Jest szansa, że Przechlewo otrzyma warte ćwierć miliona złotych – Podwórko Talentów „Nivea”. Wcześniej pomóc muszą jednak internauci. Potrzebne są Wasze głosy w plebiscycie ogłoszonym przez NIVEA Polska.

W konkursie chodzi o zdobycie jak największej ilości głosów dla określonej lokalizacji inwestycji. Przechlewo startuje w kategorii miejscowości poniżej 20 tysięcy mieszkańców i jest jedną z ponad 300 miejscowości ubiegających się o pieniądze na budowę podwórka. Zwycięży jednak tylko 5 najlepszych. Firma NIVEA ufunduje w pełni wyposażone place zabaw w pięciu miejscowościach, które w internetowym głosowaniu zdobędą najwięcej głosów. Głosowanie trwa do 20 czerwca. Jak wygląda przykładowe podwórko które można wygrać? – https://podworko.nivea.pl/wycieczka/

Jak głosować:

  1. Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetową: www.podworko.nivea.pl lub poprzez dostępne na niej aplikacje mobilne. Przed rozpoczęciem głosowania wymagana jest wcześniejsza rejestracja uczestnika.
  2. Jeden uczestnik głosowania (jeden adres mailowy) może oddać jeden głos dziennie,
  3. Przyjmowane są tylko głosy wysłane z terenu Polski,
  4. Dzieci poniżej 16 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę rodziców na udział w głosowaniu.

Bezpośredni link do formularza przechlewskiej lokalizacji: https://podworko.nivea.pl/2019/lokalizacja/460-przechlewo

Jeżeli Gminie Przechlewo uda się znaleźć w piątce lokalizacji, które uzyskają największą ilość głosów – podwórko takie powstanie na osiedlu Juźkowa – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. W akcję już włączyli się urzędnicy i pracownicy jednostek gminnych. Potrzebne są jednak kolejne głosy mieszkańców i sympatyków Gminy Przechlewo.

grafika: Nivea