FIRMA KAAD Z TYTUŁEM „PRZEDSIĘBIORCA ROKU”.

3 kwi, 2018 | Sępólno Krajeńskie

Działająca od 2009 roku sępoleńska firma KAAD została uhonorowana tytułem „Przedsiębiorca Roku 2017 w Gminie Sępólno Krajeńskie”. Jest to wyróżnienie honorowe przyznawane przez Radę Miejską. To już piąty finalista tego plebiscytu.

Tytuł „Przedsiębiorca Roku” przyznawany jest raz w roku firmie, która zdaniem samorządu doskonale promuje gminę swoją dobrą marką.  „Jest to wyróżnienie honorowe, które może być wykorzystywane w materiałach promocyjnych nagrodzonej firmy” – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Wyróżniony otrzymuje statuetkę oraz certyfikat poświadczający nadanie tytułu.

Firma KAAD specjalizuje się między innymi w produkcji kutych bram, balustrad i ogrodzeń. Jej produkty są znane w całej Europie. Współpracując z partnerami zagranicznymi posiada ona dostęp do unikalnych wzorów i technologii.

Na liście dotąd wyróżnionych tytułem „Przedsiębiorca Roku w Gminie Sępólno Krajeńskie” – znajdują się już firmy: Hesz, Duko, Wyroby Betonowe – Ryszard Szczepański, Daniel oraz Kaad.

 

 

fot: UM w Sępólnie Krajeńskim

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content