FINAŁ SĘPOLEŃSKIEJ LIGI FUTSALU

18 sty, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Po dwóch miesiącach zmagań zbliża się finał Sępoleńskiej Ligi Futsalu. Mecze o pierwsze miejsce rozegrane zostaną w najbliższą sobotę (21.01) w hali Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim. Spotkania będą otwarte dla publiczności.

W tym roku do rywalizacji stanęło 17 drużyn z Sępólna Krajeńskiego i Barkowa w Gminie Człuchów. Mecze rozgrywano popołudniami od piątku do poniedziałku. Zawodnicy to w większości amatorzy, choć wśród nich są także piłkarze grający w okolicznych klubach. Reprezentują oni zakłady pracy i grupy koleżeńskie. 

Drużyny rywalizowały nie tylko w rozgrywkach ligowych, ale także w Pucharze Ligi. Mecz finałowy odbędzie się o godzinie 18.00 w dn. 21 stycznia w hali Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim. O 19.00 odbędzie się także zakończenie ligi. „Podczas uroczystości wyróżniać będziemy najlepszego strzelca, najlepszego zawodnika oraz najlepszego bramkarza” – mówi Marek Chart, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji. Wśród zawodników rozlosowana zostanie także jedna dodatkowa nagroda rzeczowa. Zwycięzcy otrzymają puchar i bony towarowe.

 

 

fot: www.serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content