FERIE Z BIBLIOTEKĄ

14 sty, 2016 | Sępólno Krajeńskie

„Talent mam i go odkrywam” – to tytuł tegorocznych zajęć przygotowanych na ferie przez Bibliotekę Publiczną w Sępólnie Krajeńskim. Oferta jest skierowana do dzieci w wieku od 6 do 13 lat, z zastrzeżeniem, że w pierwszym tygodniu ferii (18.01 – 22.01) będą prowadzone warsztaty dla dzieci starszych (10-13 lat), a w drugim tygodniu ferii (25.01 – 29.01), odbędą się warsztaty dla dzieci młodszych (6-9 lat).

„Nasze warsztaty kierujemy do dzieci o różnych zainteresowaniach. Będą zajęcia fotograficzne, plastyczne, ruchowe, sprawnościowe, podstawy programowania oraz zabawy integracyjne” – mówi Grażyna Kędzierska, Dyrektor Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim. Ponadto placówka planuje także wyjazd do kina 3D, na basen i do kręgielni. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Należy się jednak wcześniej na nie zapisać. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.30 do 13.30. Ferie zimowe dla dzieci i młodzieży rozpoczynają się od poniedziałku (18.01) w pięciu województwach:  kujawsko – pomorskim, wielkopolskim, lubuskim, świętokrzyskim i małopolskim.

Od 25 stycznia ferie rozpoczynają się także w województwach: warmińsko – mazurskim i podlaskim.
Od 1 lutego zimową przerwę mają uczniowie z województw: zachodniopomorskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego i opolskiego. 15 lutego ferie rozpoczną się w województwach: pomorskim, łódzkim, śląskim, lubelskim i podkarpackim.

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content