FERIE Z BIBLIOTEKĄ

13 sty, 2022 | Sępólno Krajeńskie

Zajęcia komputerowe – to tegoroczna feryjna propozycja dla dzieci, przygotowywana przez Bibliotekę Publiczną w Sępólnie Krajeńskim. Wszyscy zainteresowani mogą się już zapisywać. Warsztaty będą bezpłatne.

Oferta skierowana jest do uczniów w wieku od 10 do 14 lat. – Zajęcia chcemy poświęcić bezpieczeństwu w sieci oraz praktycznemu wykorzystaniu i nabyciu nowych umiejętności związanych z grafiką komputerową, potrzebną do różnych projektów – mówi Grażyna Kędzierska, dyrektor Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim. Zajęcia będą się odbywały przez całe ferie, codziennie od poniedziałku do piątku.

Warsztaty z zakresu bezpiecznego zachowania w sieci organizowane będą w godzinach od 10.00 do 12.15. Zajęcia graficzne – w godzinach od 13.00 do 15.15. Aby wziąć w nich udział, należy wcześniej się zapisać. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są osobiście w sekretariacie biblioteki oraz mailowo, po wcześniejszym wypełnieniu deklaracji. Jest ona dostępna na stronie internetowej placówki (http://www.biblioteka-sepolno.pl/) Ilość miejsc jest ograniczona.

 

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content