FERIE Z BIBLIOTEKĄ

5 sty, 2021 | Przechlewo

Internetowe atrakcje dla uczniów przygotowała na tegoroczne ferie zimowe biblioteka w Przechlewie. Ze względu na ograniczenia sanitarne placówka nie prowadzi zajęć stacjonarnych. Dzieci i młodzież mają za to nieograniczony dostęp do zabaw edukacyjnych w formule on-line.

Wszystkie one publikowane są na stronie internetowej GBiCK w Przechlewie: https://przechlewo.naszabiblioteka.com/ oraz na profilu facebookowym placówki: https://www.facebook.com/biblioteka.wprzechlewie

Poszczególne odcinki zajęć ukazywać się będą cyklicznie. „Dostępne już są między innymi wirtualne warsztaty lalkowe, na których można dowiedzieć się można w jaki sposób w zwykłe przedmioty tchnąć życie i sprawić, by stworzyć z nich teatr. Dostępny jest także link do spektaklu pod tytułem „Perły Pieśni”. Stworzyliśmy także dostęp do oglądania bajek” – mówi Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. Ze wszystkich propozycji internauci mogą korzystać bezpłatnie. Stacjonarnie czynna jest za to wypożyczalnia książek. Miłośnicy dobrej lektury mogą przyjść do biblioteki i osobiście wypożyczyć ulubioną książkę.

 

 

grafika: GBiCK w Przechlewie

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content