FERIE W PRZECHLEWIE – POZNAJ OFERTĘ GBiCK

11 sty, 2023 | Przechlewo

Wyjazdy do ciekawych miejsc, seanse filmowe i pokaz magii. To tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na tegoroczne ferie, przez Gminną Bibliotekę i Centrum Kultury w Przechlewie. W województwie pomorskim zimowy wypoczynek dzieci i młodzieży rozpoczyna się 16 stycznia.

Tegoroczna oferta będzie wyjątkowo atrakcyjna. – Są to głównie wyjazdy. Wyjazdy do parku rozrywki, do Muzeum Mydła i Brudu, do Parku Edukacyjnego ZOO. Zapraszamy również na wyjazd do parku trampolin oraz do ukrytej krainy i miasta myszy – wylicza Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. Dla tych, którzy oczekują zajęć stacjonarnych, przygotowana jest już oferta seansów filmowych, czy na przykład pokaz iluzjonisty. Będzie też dzień popcornu.

Udział w większości zajęć będzie odpłatny. W cenie zajęć zagwarantowany jest bilet wstępu do atrakcji oraz opłata za wynajem autokaru. Chętni powinni wcześniej się zapisać na wybrane wycieczki lub warsztaty. Oferta jest otwarta również dla dzieci spoza Gminy Przechlewo. O dostępności wolnych miejsc zdecyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content