FERIE W BIBLIOTECE – TRWAJĄ ZAPISY

17 sty, 2023 | Sępólno Krajeńskie

W pięć dni dookoła świata – na taką wyprawę podczas zbliżających się ferii zimowych, chce zabrać dzieci Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim. Zajęcia będą organizowane w dniach 30.01 – 3.02. Zapisy już trwają.

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 8 do 10 lat. Podczas zajęć młodzi podróżnicy wybiorą się w niecodzienną podróż przez pięć kontynentów – zapowiada Paulina Skibińska z sępoleńskiej biblioteki.

– Podczas zajęć uczestnicy przekonają się w co bawią się dzieci na całym świecie oraz jak mocno jedzenie jest związane z historią, kulturą i przyrodą kraju, w którym powstało. Każdy dzień będzie pełen tematycznych zabaw poświęconych innej części świata – dodaje Skibińska.

Zajęcia odbywać się będą w dniach od 30 stycznia do 3 lutego w godzinach od 10.00 do 14.00. Udział w zabawie jest płatny. Koszt uczestnictwa to 120 złotych od osoby. W cenie jest także posiłek. Zapisy chętnych przyjmowane są w oddziale dla dzieci sępoleńskiej biblioteki. Bliższych informacji można uzyskać pod numerem 52 388 02 20. Ilość miejsc jest ograniczona.

Ferie zimowe dla dzieci i młodzieży z województwa kujawsko-pomorskiego odbędą się w tym roku w dniach 31.01-12.02.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content