FERIE W PRZECHLEWIE 2016

9 lut, 2016 | Przechlewo

Gry, zabawy, wycieczki, a nawet imprezy plenerowe – to tegoroczna oferta Gminy Przechlewo, na ferie zimowe, dla dzieci młodzieży. Od poniedziałku (15.02) wypoczynek rozpoczynają uczniowie w województwach: pomorskim, łódzkim, śląskim, lubelskim i podkarpackim.

Imprezy w Przechlewie odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku. Większość zajęć rozpoczynać się będzie o godzinie 15.00 w Gminnym Centrum Kultury. „Całość jednak zainauguruje poniedziałkowe ognisko nad jeziorem Przechlewskim. Będzie zabawa, będzie pieczenie kiełbasek” – mówi Elżbieta Baran, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury.

W programie ferii zaplanowano także wyjazd do kina i warsztaty tematyczne. Całość zakończy „Nocka w Domu Kultury”. Będzie to całonocny cykl wydarzeń kulturalno – rozrywkowych trwający od 20.00 w czwartek (25.02) do 9.00 rano w piątek (26.02). Dodatkowo zabawy prowadzone będą też w świetlicach wiejskich gminy Przechlewo. Szczegółowy harmonogram i tematyka zajęć dostępne będą na stronach internetowych: Gminy Przechlewo i Gminnego Centrum Kultury, na tablicach ogłoszeń w sołectwach, a także usłyszeć będzie można o nich podczas ogłoszeń duszpasterkich w kościołach Parafii Przechlewo. Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny. Wcześniejsze zapisy nie są wymagane.

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content