FERIE NA SPORTOWO – RUSZYŁY ZAPISY

12 sty, 2022 | Sępólno Krajeńskie

Dzieci z roczników od 2010 do 2013 mogą wziąć udział w feryjnych zajęciach sportowych organizowanych przez Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Zapisy chętnych już ruszyły.

Wszystkie treningi będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00. To zajęcia ruchowe dostosowane do wieku ich uczestników. – Są tam gry i zabawy, gra w piłkę nożną, gra w unihokeja, ścianka wspinaczkowa, wszystko to co tutaj na naszej hali możemy przeprowadzić – mówi Sławomir Gołąbek, trener w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Każdy uczestnik zajęć na miejscu otrzyma także dwa posiłki.  

Półkolonie będą organizowane w dwóch pięciodniowych turnusach. Pierwszy w pierwszym tygodniu ferii, drugi w drugim tygodniu. Zajęcia ruszają już od poniedziałku (17.01). Wszyscy chętni mogą się już zapisywać. Zgłoszenia przyjmuje sekretariat CSiR. Udział w półkoloniach jest odpłatny. Kosztuje on 270 złotych za dziecko. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na zniżki. Ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku dużego zainteresowania ofertą, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content