DZIEŃ SENIORA W KOCZALE – ZAPROSZENIE

3 paź, 2023 | Koczała

Życzenia od władz gminy, muzyczna uczta i słodki poczęstunek. Tak wyglądać będą tegoroczne obchody Dnia Seniora w Koczale. Wydarzenie odbędzie się 17 października (wtorek) o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury.

Na to wydarzenie zapraszamy seniorów. – Chciałbym, aby w tym wyjątkowym święcie, wzięły udział wszystkie osoby starsze, z całej naszej gminy. To będzie przecież uroczystość im poświęcona. Poprzez to wydarzenie, chcemy dać radość wszystkim naszym seniorom – zapowiada Grzegorz Pietrzak, Wójt Gminy Koczała.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00. Będą życzenia oraz słodki poczęstunek dla wszystkich. W programie artystycznym wystąpią artyści z Koczały, a wśród nich, doskonale znany już miejscowej publiczności duet: Jerzy Walczyński i Dominika Pietrzak. Na koniec – koncert gwiazdy wieczoru. Na koczalskiej scenie wystąpi zespół Alibii wraz z gwiazdą niespodzianką. Artyści zaprezentują program muzyczny zatytułowany „HITy PRLu”. Będzie to widowisko przepełnione utworami z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych. Wstęp na całe to wydarzenie jest wolny i otwarty dla seniorów. Osoby, które nie mogą we własnym zakresie dojechać na to wydarzenie, proszone są o zgłoszenie tego faktu sołtysom. Wówczas gmina zorganizuje transport dla takich seniorów.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu (zdjęcie ilustracyjne)

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content