Ruszyły zapisy wystawców na Jarmark Bożonarodzeniowy w Sępólnie Krajeńskim. Wydarzenie to odbędzie się 14 grudnia na targowisku Mój Rynek. Jarmark będzie jedną z atrakcji Dnia Adwentowego. Sprzedawcy, którzy chcieliby zaprezentować tam swoje towary, muszą to zgłosić do 6 grudnia.

Zapisy chętnych przyjmowane są w sępoleńskim Centrum Kultury i Sztuki. Na stronie internetowej tej instytucji (www.ckissepolno.com.pl/) opublikowano regulamin jarmarku oraz kartę zgłoszenia. Preferowane są produkty świąteczne, rękodzielnicze i kulinarne. Mogą je wystawiać nie tylko handlowcy, ale także Koła Gospodyń Wiejskich, szkoły, przedszkola, restauracje i rzemieślnicy. 

Dzień Adwentowy to z kolei wydarzenie, które już na stałe wpisało się w sępoleński kalendarz imprez. Pod dachem targowiska miejskiego organizowane są koncerty, przestawienia i prezentacje. To także okazja do składania życzeń. Bogaty asortyment handlowy pozwala także na zrobienie przedświątecznych zakupów. W ofercie z pewnością znajdą się ozdoby choinkowe, stroiki i upominki.

fot. serwissamorzadowy.eu