DZIĘKUJEMY ZA GŁOSY INTERNAUTÓW

28 sty, 2022 | Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie siódmym, najlepiej oświetlonym miastem w Polsce. Tak wynika z rankingu „Świeć się z Energą”, ogłoszonego przez koncern Polska Press Sp. z o. o. Nasze miasto zyskało 7135 głosów, ustępując jedynie takim ośrodkom miejskich jak: Trzebiatów, Ostrów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Brzesko, Lubartów i Radom. W województwie kujawsko-pomorskim Sępólno Krajeńskie sklasyfikowano na pierwszym miejscu.

Dobre miejsce w rankingu to zasługa internautów. To oni oddawali głosy na nasze miasto – mówi Marek Zieńko, zastępca burmistrza Sępólna Krajeńskiego.

– Z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować wszystkim internautom, naszym mieszkańcom, którzy dumni są ze swego miasta, za udział w tym konkursie i oddanie głosów – dodaje Zieńko. Jak mówi dalej – dobry wynik to także zasługa internautów z innych części województwa kujawsko-pomorskiego.

Gmina Trzebiatów – zwycięzca konkursu na szczeblu krajowym, otrzyma darmową instalację fotowoltaiczną o wartości około 40 tysięcy złotych. Gmina Sępólno Krajeńskie, jako zwycięzca na szczeblu wojewódzkim, otrzyma od organizatora plebiscytu sprzęt gospodarstwa domowego o wartości 10 tysięcy złotych, dla najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy oraz specjalistyczne lampy do dezynfekcji pomieszczeń użyteczności publicznej.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content