DNI SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO

1 sie, 2018 | Sępólno Krajeńskie

„Autobiografia”, „Nie płacz Ewka”, „Chcemy być sobą” – te i inne utwory zespołu Perfect będzie można usłyszeć w Sępólnie Krajeńskim. Artyści już w najbliższą sobotę (4.08) o godzinie 21.00 wystąpią na stadionie miejskim. W Sępólnie Krajeńskim rozpoczynają się 10-cio dniowe Dni Miasta.

Inauguracją wydarzeń będą piątkowe (3.08) spotkania z mieszkańcami Sępólna w bibliotece oraz dyskoteka na plaży miejskiej. Sobota (4.08) to już imprezy sportowe oraz festyn na stadionie przy ulicy Chojnickiej. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Perfect, która zaśpiewa swoje największe przeboje.

Niedziela (5.08) to z kolei konne zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. Łącznie na dziesięć dni świętowania, zaplanowano ponad 20 różnego rodzaju imprez. „Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie” – zapowiada Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Imprezy organizowane będą również w ciągu tygodnia. Szczegółowy harmonogram jest dostępny na plakatach, w mediach lokalnych oraz w internecie, między innymi na stronie Urzędu Miejskiego: https://www.gmina-sepolno.pl/index.php/1776-dni-sepolna-krajenskiego-3-12-sierpnia-2018-r

 

 

 

grafika: CKIS w Sępólnie Krajeńskim

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content