DNI PRZECHLEWA – ZNAMY SZCZEGÓŁY

5 lip, 2023 | Przechlewo

Natalia Sikora i zespół Łobuzy będą tegorocznymi gwiazdami Dni Przechlewa. Impreza odbędzie się w weekend 15-16 lipca. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

Cała impreza startuje w sobotę (15.07) o godzinie 17.00 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przechlewie. Świętowanie zainauguruje wyjątkowy pokaz, który przygotuje iluzjonista Rafał Reszke. O 19.00 na scenie wystąpi Angelika Gawin. Na 20.00 zaplanowano występ pierwszej z gwiazd wieczoru, Natalii Sikory – laureatki telewizyjnego programu The Voice of Poland. O 22.00 na przechlewskiej scenie wystąpi z kolei gwiazda muzyki disco-polo – zespół Łobuzy.

W sobotnim programie imprezy są także liczne konkursy z nagrodami. Będzie też wesołe miasteczko dla dzieci, strefa gastronomiczna oraz swojskie jadło oferowane przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich. Całość zakończy dyskoteka pod chmurką.

Niedzielne świętowanie to z kolei nie lada gratka dla miłośników kina. Wszyscy oni zostaną zaproszeni do przechlewskiego Kina za Rogiem „Filipinka” na dwa seanse. O 16.00 wyświetlony będzie film dla dzieci „Kaczki z gęsiej paczki”, a o 18.00 kultowa polska komedia „Kogel Mogel”. – Na wszystkie wydarzenia zapraszamy nie tylko mieszkańców naszej gminy, ale także turystów, którzy u nas odpoczywają – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. Wszystkie wydarzenia i atrakcje są otwarte dla każdego z gości.

 

fot. ilustracyjne – serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content