DNI PRZECHLEWA JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ

14 lip, 2022 | Przechlewo

Koncerty gwiazd, Bitwa Regionów, konkursy kulinarne i mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. To tylko niektóre z atrakcji przygotowane na tegoroczne święto Gminy Przechlewo. Na wydarzenie zapraszamy już w najbliższą sobotę (16.07) na stadion OSiR w Przechlewie. Początek – godzina 10.00.

Tegoroczne Dni Przechlewa przygotowywane są z myślą o całych rodzinach. W programie atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie. Całość zainauguruje „Bitwa Regionów”, czyli potyczki kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich. Na to wydarzenie zapraszamy już od 10.00. O 14.00 w kościele pw. św. Anny odprawiona zostanie uroczysta msza święta, podczas której wręczony zostanie sztandar dla przechlewskiego koła pszczelarzy. O 17.00 na stadionie odbędzie się ceremonia wręczenia tytułu Honorowego Obywatela Gminy Przechlewo. Od 18.00 rozpoczną się koncerty gwiazd disco polo. Na scenie wystąpią: Andre, Ronnie Ferrari oraz B.R.O. Całość zakończy dyskoteka pod chmurką.

– Warto dodać, że cała impreza jest otwarta dla wszystkich. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Warto nas odwiedzić w najbliższą sobotę – zachęca Wójt Gminy Przechlewo, Krzysztof Michałowski.

Z powodu spodziewanej dużej ilości widzów, w dniu imprezy ulica Szkolna będzie zamknięta dla ruchu kołowego. Wyjątkiem będzie przejazd dla pojazdów mieszkańców, organizatorów i służb ratowniczych. Widzowie mogą zostawiać swoje samochody na placu przy stacji kolejowej. Stamtąd do stadionu należy dojść pieszo.

 

 

grafika: UG Przechlewo

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content