DNI PRZECHLEWA JUŻ NIEBAWEM

21 lip, 2021 | Przechlewo

Gesek, Mejk i Mig to tegoroczne gwiazdy Dni Przechlewa. Już w najbliższy piątek i sobotę odbywać się będzie doroczne Święto Gminy.

Całość zainauguruje projekcja filmu „Przechlewo – mój nowy dom”. Rozpocznie się ona w piątek (23.07) o godzinie 16.00 w Kinie za Rogiem. W tym samym czasie w bibliotece ruszą zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży. O 17.00 zumba dla dorosłych.

W sobotę (24.07) wszystkie uroczystości odbywać się będą na stadionie OSiR. O godzinie 16.00 rozpocznie się ceremonia zaprzysiężenia sztandaru Gminy Przechlewo. – Jest to taki moment historyczny na który zapraszamy. Nasza gmina będzie miała swój sztandar, który będzie reprezentował naszą społeczność na różnych uroczystościach – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo.

Po uroczystościach oficjalnych rozpocznie się biesiada przy muzyce. Od godziny 19.00 startuje strefa koncertów. W tym roku na przechlewskiej scenie wystąpią gwiazdy disco – polo. Całość zakończy zabawa taneczna. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

 

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content