DNI PRZECHLEWA JUŻ W NAJBLIŻSZY WEEKEND

11 lip, 2017 | Przechlewo

Już w najbliższy piątek (14.07) rozpoczynają się Dni Przechlewa. Przez dwa dni mieszkańcy i turyści bawić się będą w mini parkach rozrywki, przy muzyce i dobrej kuchni. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

Całość zainauguruje I Gminny Turniej Gier Planszowych. Odbędzie się on w piątek o godzinie 10.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przechlewie. Zapisy przyjmowane są do 12.07 również w bibliotece. O godzinie 14.00 na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej rozpocznie się Turniej Piłkarski Dzikich Drużyn. Zapisy również już są przyjmowane. O godzinie 18.00 na stadionie przy ulicy Szkolnej, mieszkańcy i turyści zatańczą wspólnie zumbę.

W sobotę (15.07) uroczystości rozpoczną się w samo południe. Drugi dzień imprez zainauguruje bieg uliczny Runda Przechlewska. To wydarzenie jest organizowane w Przechlewie po raz pierwszy. Zapisy są przyjmowane do 12.07 na stronie: http://dostartu.pl/i-bieg-runda-przechlewska-v1190.pl.html  Dostępne są ostatnie wolne miejsca.

O godzinie 15.00 na stadionie rozpoczną się imprezy rozrywkowe. Będzie rozdanie nagród za czytelnictwo oraz występy dzieci i młodzieży z kół działających przy Domu Kultury. O godzinie 16.00 swój pokaz rozpocznie rewia ze Lwowa – Viva Miraż. Później odbędzie się koncert muzyki country i zabawa taneczna. „Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców, zapraszamy turystów, zapraszamy gości z ościennych gmin do nas” – mówi Elżbieta Baran, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Przechlewie.

Całości towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje. Na stadionie gminnym dla dzieci czynne będzie wesołe miasteczko, dla młodzieży – warsztaty rękodzielnicze, a dla dorosłych – strzelnica laserowa i mała gastronomia.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content