BIEG FARMERA JUŻ W SOBOTĘ

11 wrz, 2018 | Przechlewo

Już tylko do jutra przyjmowane są elektroniczne zgłoszenia do Biegu Farmera. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (15.09) w Przechlewie. Zawodnicy, którzy nie zdążą się zapisać on-line, będą to mogli zrobić na miejscu w dniu zawodów, pod warunkiem, że będą jeszcze wolne miejsca.

Bieg Farmera w Przechlewie organizowany jest po raz drugi. To wyścig przełajowy prowadzący przez pola i lasy wokół miejscowości. Jego największą atrakcją są przeszkody przygotowane przez organizatorów. W tym roku będą one budowane ze słomy i maszyn rolniczych. Część trasy będzie wiodła przez labirynt w polu kukurydzy. Jest on wycięty w kształcie świni, ponieważ jesteśmy regionem rolniczym, a my jako firma zajmujemy się produkcją trzody chlewnej. – mówi Aleksandra Laursen – Baran przedstawicielka GoodValley Polska – organizatora imprezy.

Zawodnicy mają do wyboru dwie trasy: 7 i 12 kilometrową, przy czym wyboru dokonują już w trakcie biegu. Całości towarzyszyć będzie mały Bieg Farmera dla dzieci. Zawody odbędą się na stadionie OSiR przy ulicy Szkolnej. Początek godzina 10.30. Po zakończeniu zmagań sportowych w tym samym miejscu rozpoczną się dożynki gminne.

 

 

fot: GooDvalley Polska

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content