BABSKIE LATO W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

28 cze, 2018 | Sępólno Krajeńskie

Już w najbliższą niedzielę (1.07) w gminie Sępólno Krajeńskie rusza Babskie Lato. To cykl imprez organizowanych w świetlicach wiejskich oraz Wiejskich Domach Kultury na terenie całej gminy. Największą atrakcją mają być Igrzyska Kobiet Wiejskich.

Głównymi bohaterkami wydarzeń będą panie mieszkające na wsiach. „Zależy nam na tym, aby wszystkie kobiety poczuły, że są wspaniałe, że są doceniane, że mają prawo do odpoczynku, zabawy i radości” – mówi Bogusława Zgrzeba z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. To do nich adresowana będzie większość wydarzeń.

Całość zainauguruje spotkanie pod hasłem „Odkryj swoją kobiecą moc”, które odbędzie się w niedzielę (1.07) o godzinie 18.00 w Świetlicy Wiejskiej w Kawlach. W piątek (6.07) w Wiśniewie odbędzie się natomiast „Babski Wieczór”. Igrzyska Kobiet zaplanowano na sobotę 14 lipca. Odbędą się one w Piasecznie.

W programie całego cyklu jest 20 różnego rodzaju wydarzeń. Są to między innymi wystawy, warsztaty i koncerty. Szczegółowy program Babskiego Lata można odnaleźć na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim: http://www.ckissepolno.com.pl

 

 

grafika: CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content