ATRAKCYJNE NAGRODY W RUNDZIE PRZECHLEWSKIEJ

20 cze, 2017 | Przechlewo

Oryginalne medale pamiątkowe oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe, to wszystko otrzymają uczestnicy biegu Runda Przechlewska. Zawody odbędą się 15 lipca w Przechlewie. Zapisy cały czas trwają.

Runda Przechlewska to zawody organizowane po raz pierwszy. Zawodnicy będą mieli do pokonania odcinek 10 kilometrów, wiodący nie tylko ulicami Przechlewa, ale także traktami leśnymi i polnymi wokół miejscowości. Jest o co walczyć, bo organizatorzy przygotowują ciekawe nagrody. Każdy z uczestników biegu, bez względu na zajęte miejsce otrzyma na przykład pamiątkowy medal. „Jego oryginalność polega na tym, iż nie jest on ani okrągły, ani kwadratowy, lecz w kształcie obrysu Gminy Przechlewo. To nie lada gratka nawet dla kolekcjonerów” – mówi Dariusz Szopiński, inspektor ds. Inicjatyw Gospodarczych i Promocji Gminy Przechlewo.

W zawodach uczestniczyć może każdy, kto ukończył 16 lat. Zapisy już są przyjmowane. Aby stanąć na starcie należy wypełnić odpowiedni formularz na stronie www.dostartu.pl w zakładce „I Bieg Runda Przechlewska” (link bezpośredni: http://dostartu.pl/i-bieg-runda-przechlewska-v1190.pl.html)

Limit zawodników to 200 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń. Organizatorami wydarzenia są: Zakładowy Klub Sportowy Contra, sekcja lekkoatletyczna TRIpaka Przechlewo oraz Urząd Gminy Przechlewo.

 

 

fot: UG Przechlewo

Czytaj cały artykuł
Skip to content