ATRAKCYJNA PLAŻA DLA MALUCHÓW

15 lip, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Brodzik z małymi materacami i deskami do nauki pływania – to najnowsza atrakcja plaży w Sępólnie Krajeńskim. Instalacja powstała z myślą o najmłodszych plażowiczach. Można z niej korzystać za darmo.

Plaża miejska w Sępólnie Krajeńskim od lat uważana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych w regionie. Obiekt wyposażony jest w pomosty, boiska do siatkówki plażowej, przestrzeń plażową na piasku oraz piknikową na trawie. Na miejscu jest też wypożyczalnia sprzętu pływającego. Największym zainteresowaniem cieszą się dmuchane tory przeszkód na wodzie. Z atrakcji można korzystać za darmo. W tym roku nowością jest bezpieczny brodzik dla kilkuletnich dzieci. „Jest to wygrodzona część plaży, wyposażona w materacyki, deski do pływania, piłeczki i zabawki. Całość jest odpowiednio zabezpieczona i przystosowana do użytku przez naszych najmłodszych plażowiczów” – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Cały obiekt jest strzeżony przez ratowników WOPR. Plaża miejska nad jeziorem Sępoleńskim jest obiektem ogólnodostępnym. Ze wszystkich atrakcji można korzystać za darmo. Płatne są jedynie wypożyczenia sprzętu pływającego. Okresowo na plaży organizowane są także dyskoteki i koncerty dla dorosłych.

 

 

fot: UM w Sępólnie Krajeńskim

Czytaj cały artykuł
Skip to content