ANITA LIPNICKA WYSTĄPI W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

2 paź, 2022 | Sępólno Krajeńskie

„O miłości… akustycznie” – to tytuł koncertu, którego pod koniec listopada będzie można wysłuchać w Sępólnie Krajeńskim. W sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki wystąpi Anita Lipnicka. Artystka znana jest przede wszystkim ze współpracy z zespołem Varius Manx i Johnem Porterem. Obecnie występuje z własnym zespołem.

– Artystka zawita do nas w ramach akustycznej trasy o miłości. Oprócz takich evergreenów jak Piosenka Księżycowa, Piękna i Rycerz czy Mosty, będzie można usłyszeć w wykonaniu Anity między innymi utwory z repertuaru Sinéad O’Connor, The Cure i Nicka Cave’a. Jest również szansa, że widzowie poznają przedpremierowo piosenki z najnowszego albumu, nad którym artystka obecnie pracuje – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Bilety w cenie 89 zł są do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Można je też kupić on-line za pośrednictwem strony: www.biletyna.pl  Koncert odbędzie się 27 listopada (niedziela) o godzinie 17.00.

 

fot. CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content