AKTYWNIE I ZDROWO – NOWA OFERTA ZAJĘĆ W GBICK [GALERIA]

19 lis, 2021 | Przechlewo

Zarówno mali, jak i duzi mieszkańcy Przechlewa i okolic, mogą zapisywać się na warsztaty aktywności ruchowej. To nowa forma zajęć proponowana przez Gminną Bibliotekę i Centrum Kultury w Przechlewie. Treningi prowadzi Bożena Czerwińska, nowa osoba w kadrze przechlewskiej placówki. Pierwsze warsztaty już się odbywają.

Najmłodszą grupą korzystającą z oferty są przedszkolaki. Dla nich proponowane są zajęcia taneczno – ruchowe z elementami baletu. Młodzież szkolna przychodzi z kolei na zajęcia stricte taneczne w różnych formach, od tańca współczesnego po jazz. Jest też oferta dla seniorów. Ta grupa wiekowa uczestniczy w zajęciach ruchowych z elementami jogi.

– W przyszłości chciałabym stworzyć także grupę tańca towarzyskiego, a jeżeli będzie takie zainteresowanie, także sekcję tańca ludowego dla dorosłych – zapowiada instruktorka prowadząca warsztaty, Bożena Czerwińska.

Zapisy wszystkich zainteresowanych cały czas trwają. Prowadzi je Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Przechlewie. Udział w warsztatach jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content