AKTYWNE WAKACJE W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

25 lip, 2023 | Sępólno Krajeńskie

Regaty na Jeziorze Sępoleńskim, turniej w bule, piknik militarny oraz inne atrakcje dla całych rodzin. To wszystko czekać będzie na tych, którzy w sierpniu przyjadą do Sępólna Krajeńskiego.

Już 12 sierpnia startują regaty żeglarskie Świętego Wawrzyńca o Puchar Burmistrza Sępólna Krajeńskiego. Zmagania te będzie można oglądać od godziny 10.00. Równolegle na terenie Centrum Sportu i Rekreacji trwać będzie turniej w bule. 13 sierpnia – drugi dzień regat na Jeziorze Sępoleńskim. Tego samego dnia na stadionie miejskim odbędzie się też turniej rodzinno-sportowy z okazji 85-lecia klubu MLKS Kraina. Początek – godz. 15.30.

15 sierpnia (wtorek) nie lada gratka dla miłośników militariów. Na terenie Krajna Parku odbędzie się piknik wojskowy. Początek – godzina 14.00.

16 sierpnia (środa)  – kolejna odsłona Bazarku PRL, który czynny będzie od godziny 11.00. Na to wydarzenie zapraszamy do Pomorskiego Okręgowego Muzeum PRL.

Sierpień to miesiąc w którym organizowane są Dni Sępólna Krajeńskiego. Oprócz wyżej zapowiadanych wydarzeń sportowo-rekreacyjnych, w mieście odbywać się będą także liczne koncerty. Będzie je można oglądać m.in. na molo w dniach: 4, 6 i 26 sierpnia. Natomiast 13 sierpnia, na stadionie przy ul. Chojnickiej wystąpi grupa Kombi Łosowski. Koncertowi towarzyszyć będzie pokaz laserowy. Już teraz zapraszamy na wszystkie te wydarzenia.

 

fot. serwissamorzadowy.eu  (zdjęcie ilustracyjne)

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content