50 LAT WOK W WAŁDOWIE

24 maj, 2018 | Sępólno Krajeńskie

Już w najbliższą sobotę (26.05) odbędą się uroczystości jubileuszowe związane z 50-tą rocznicą powstania Wiejskiego Ośrodka Kultury w Wałdowie w Gminie Sępólno Krajeńskie. Wydarzenie będzie otwarte dla publiczności. To także okazja do spotkania się tych, którzy przez ostatnie pół wieku uczestniczyli w życiu kulturalnym miejscowości.

Uroczystości zainauguruje Msza Święta, która zostanie odprawiona o godzinie 15.00 w miejscowym kościele p.w. Św. Mateusza. O 16.00 w sali WOK rozpocznie się część oficjalna. Od 17.00 zabawa zostanie przeniesiona na plac przed domem kultury. „Będą występy zespołów działających przy naszym domu kultury, a całość zakończy koncert Bernadety Kowalskiej” – mówi Bożena Mania, Kierownik Wiejskiego Ośrodka Kultury w Wałdowie. Będą też atrakcje dla dzieci, dmuchane zamki, zjeżdżalnie i wata cukrowa.

Organizatorami wydarzenia są: Wiejski Ośrodek Kultury w Wałdowie oraz Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Współorganizatorami: Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Wałdowie.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content