32. FINAŁ WOŚP W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM – BRAWA DLA MIESZKAŃCÓW

2 lut, 2024 | Sępólno Krajeńskie

Dwudziestu pięciu wolontariuszy oraz setki osób, które wolontariuszami nie były, zaangażowało się w tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sępólnie Krajeńskim. Uśmiech, życzliwość i hojność mieszkańców zaowocowały kolejnym rekordem zbiórki. W tym roku w Sępólnie Krajeńskim zebrano ponad 70 tysięcy złotych. To ogromny sukces naszego miasta – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Muszę powiedzieć, że 70 tysięcy złotych, które zebraliśmy, to jest rekord. W poprzednich latach zbieraliśmy dużo mniej. W tym roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem naszych mieszkańców i chciałbym z tego miejsca wszystkim, którzy wzięli w nim udział, serdecznie podziękować. Mieliśmy prezentacje służb mundurowych, wozów strażackich, oprócz wolontariuszy w akcję mocno zaangażowały się też stowarzyszenia, instytucje i wszelkie organizacje. Sala w Centrum Kultury i Sztuki w niedzielę pękała w szwach i z tego powodu tutaj, w Sępólnie Krajeńskim, jesteśmy bardzo dumni. W imieniu własnym chciałbym wszystkim, którzy przyczynili się do tego finału bardzo serdecznie podziękować – podsumowuje Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Wszyscy, którzy chcieliby jeszcze wspomóc akcję Jerzego Owsiaka polecamy odwiedzenie serwisu Allegro. Pod adresem: https://allegro.pl/uzytkownik/CKiS_sepolno do 6 lutego trwać będą licytacje gadżetów wystawionych przez sępoleński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu  (zdjęcie ilustracyjne)

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content