31. FINAŁ WOŚP W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM – PADŁ REKORD!

30 sty, 2023 | Sępólno Krajeńskie

42 085,61 zł – to kwota ją zebrał w tym roku sępoleński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To o ponad 10 tysięcy więcej niż przed rokiem. Kwota ma może się jeszcze zwiększyć, ponieważ internetowe aukcje potrwają do 7 lutego.

W tym roku w Sępólnie Krajeńskim kwestowało 25 wolontariuszy. Były też puszki stacjonarne, do których już wcześniej można było wrzucać datki. Niedzielny finał przyniósł natomiast niespodziewane rozstrzygnięcie. Zebrano bowiem ponad 42 tysiące złotych – to rekord w historii sępoleńskiego sztabu. Jak zapewniają wolontariusze, kwota ta może jeszcze się zmienić. Wciąż trwają bowiem aukcje internetowe prowadzone poprzez serwis Allegro.pl. Można do nich dołączyć odwiedzając stronę: https://allegro.pl/uzytkownik/CKiS_sepolno . Licytacje potrwają do 7.02.

W trakcie dotychczasowych aukcji największym powodzeniem cieszyły się vouchery na usługi. I tak na przykład: usługi koparko-ładowarką sprzedano za 600 zł, przejażdżkę samochodem terenowym po prawdziwym torze off-roadowym – za 405 zł, a karnet upoważniający do korzystania z sali zabaw sprzedano za 600 zł. Zabawie w sztabie towarzyszyły koncerty oraz występy małych artystów. Był też pokaz laserowy. Całość zakończyło tradycyjne Światełko do Nieba.

 

Fot. Paweł Kienast

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content