26 FINAŁ WOSP JUŻ W NIEDZIELĘ

12 sty, 2018 | Sępólno Krajeńskie

Kwesty na ulicach oraz licytacje w sztabie, a do tego dobra muzyka. Tak będzie wyglądał kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sępólnie Krajeńskim. Impreza startuje już w najbliższą niedzielę (14.01) o godzinie 15.00.

Siedzibą sztabu będzie budynek Centrum Kultury i Sztuki. Tam odbywać się będą koncerty i licytacje. Na scenie zaprezentują się między innymi: Dariusz Bernatek z przebojami Czesława Niemena, a także miejscowy chór Cecylia oraz dzieci i młodzież z kół muzycznych działających przy CKiS w Sępólnie Krajeńskim. Będzie też występ przygotowany przez seniorów. Gościnnie zaprezentują się także podopieczni Wiejskiego Domu Kultury w Wałdowie.

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany będzie już po raz 26. Tym razem pieniądze będą zbierane na wsparcie oddziałów neonatologicznych.

 

 

SZCZEGÓŁOWY WYKAZ ATRAKCJI:

– Dzieci z Gminnego Przedszkola nr 2 „Bajka”

– Julia Glazik – Szkoła Tańca „Top Toys” Złotów, POKAZ FITNESS – nominowana do plebiscytu na sportowca roku województwa kujawsko-pomorskiego za 2017 rok, uczestniczka Mistrzostw Polski w Fitnessie Gimnastycznym z elementami kulturystyki w Mińsku Mazowieckim oraz Mistrzostw Europy w Budapeszcie

– Studio Tańca „Dance Academy” Bydgoszcz – pokaz tańców towarzyskich

– Sępoleński Klub Karate „Okinawa Goju-Ryu Karate Do” – pokaz karate

– Zumba Gold – Monika Kowalewska

– Szpital Powiatowy im. dr. Adama Gacy (porady w zakresie samokontroli cukrzycy, pomiar glukozy, ciśnienia, porady laktacyjne oraz opieka nad noworodkiem i małym dzieckiem, porady dla kobiet w ciąży i planującym ciążę)

– Koncert chóru „Cecylia” pod dyrekcją Pana Grzegorza Sobiechowskiego

– Młodzież z Wiejskiego Ośrodka Kultury w Wałdowie

– Młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1

– Młodzieżowa Orkiestra Dęta CKiS pod batutą Pana Mariana Kukowskiego z towarzyszeniem sekcji chearleaderek CKiS

– Martyna Cieślik w repertuarze rockowych klasyków

– godzina 18:00, gość specjalny – Dariusz Bernatek – wiodący wykonawca repertuaru Czesława Niemena, laureat wielu nagród i wyróżnień w ponadczasowym repertuarze obejmującym największe przeboje Czesława Niemena

– wystawa grafiki i malarstwa Mileny Spychały (studentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu)

– wystawa rzeźby Jarosława Urbańskiego (absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu)

– przejażdżki zabytkowym autem po Sępólnie (Pomorskie Okręgowe Muzeum PRL)

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content