ZŁOTA GMINA NA 5! – PO RAZ KOLEJNY DLA CZŁUCHOWA

27 maj, 2021 | Człuchów

Już piąty rok z rzędu Gmina Miejska Człuchów otrzymała tytuł „Złota Gmina na 5!”. Wyróżnienie przyznała samorządowi Szkoła Główna Handlowa. W rankingu oceniano poziom obsługi klienta biznesowego.

Klasyfikacja przygotowywana jest na podstawie badań prowadzonych przez warszawską uczelnię. – Oceniana jest między innymi korespondencja z potencjalnym inwestorem, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Sprawdzana jest też strona internetowa Ratusza, pod względem jej przydatności dla przedsiębiorców – mówi Dorota Cieplińska z wydziału promocji Miasta Człuchowa. Wszystkie badania prowadzone w formule tajemniczego klienta, to znaczy, że urzędnik nigdy nie wie, czy koresponduje z ankieterem, czy z prawdziwym przedsiębiorcą.

Przyznany tytuł ma charakter prestiżowy. Nie wiążą się z nim żadne gratyfikacje finansowe. Ratusz nie ponosi także żadnych kosztów związanych z certyfikacją lub przyznaniem nagrody. Tytuł Złotej Gminy na 5! W tym roku przyznano 11 samorządom w Polsce. W województwie pomorskim to honorowe wyróżnienie otrzymało Miasto Człuchów oraz Miasto Gdańsk.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content