ZIMOWE FERIE Z MIEJSKIM DOMEM KULTURY

9 lut, 2022 | Człuchów

Zajęcia modelarskie, teatralne, pracownia gier i zabaw a nawet feryjne kino – to tegoroczna oferta feryjna Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Od poniedziałku w województwie pomorskim rozpoczynają się ferie zimowe. Z przygotowanych propozycji skorzystać mogą wszystkie, odpoczywające wówczas dzieci.

Zajęcia będą się odbywały codziennie od poniedziałku do soboty. Pracownie będą otwierane już o godzinie 9.00. A oferta jest wyjątkowo bogata – zapowiada Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie.

– W każdy wtorek i czwartek ferii organizować będziemy kino feryjne. W drugim tygodniu ferii proponujemy otwarte studio nagrań dla wokalistów, w którym każdy zainteresowany będzie mógł nagrać swoją piosenkę w profesjonalnym studiu nagrań. Będą też otwarte warsztaty wokalne – dodaje Bondarenko.

Jedną z nietypowych atrakcji będzie Teatr Piaskowej Animacji. Widowisko malowane piaskiem będzie można obejrzeć w sobotę (19.02) o godzinie 16.00 w sali widowiskowej MDK w Człuchowie. Nowością będą także warsztaty plastyczne on-line. Aby wziąć w nich udział, nie trzeba wychodzić z domu. Prowadzone one będą poprzez internetową platformę „Teams”.  

Udział we wszystkich zajęciach będzie bezpłatny. Szczegółowy harmonogram otwarcia poszczególnych pracowni znajdzie się niebawem na stronie internetowej MDK w Czuchowie – http://czluchow.naszdomkultury.pl/

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content