ZAWODY MOTOCROSSOWE JUŻ W NAJBLIŻSZY WEEKEND

28 cze, 2017 | Człuchów

160 najlepszych zawodników motocrossowych z całego kraju już w najbliższy weekend przyjedzie do Człuchowa. Odbędzie się tu V i VI runda Motocrossowych Mistrzostw Polski.

Zawody będą rozgrywane przez dwa dni. W sobotę (1.07) rozpoczną się one o godzinie 13.30. Na torze przy ulicy Kamiennej rywalizację podejmą zawodnicy startujący w klasach: MX2, MX Master, MX 65 oraz MX kobiet.

– W tej ostatniej kategorii wystartuje także człuchowianka – Joanna Miller, zajmująca w klasyfikacji światowej 10 miejsce – zapowiada Tadeusz Szwemin, prezes Człuchowskiego Auto–Moto–Klubu. Niedzielne zawody (2.07) rozpoczną się o godzinie 12.00. Tutaj startować będą zawodnicy w klasach: Open, Klasa 85 oraz ponownie MX Master.

Organizatorzy liczą na doping człuchowskich kibiców. Po czterech z ośmiu rund Motocrossowych Mistrzostw Polski, Człuchowski Auto–Moto–Klub Poltarex prowadzi w klasyfikacji drużynowej. Jeżeli taki stan utrzyma się do ostatnich zawodów, człuchowska drużyna zdobędzie Mistrzostwo Polski po raz trzeci z rzędu.

 

 

fot: UM w Człuchowie

Czytaj cały artykuł
Skip to content