ZAPRASZAMY NA DNI PRZECHLEWA

9 lip, 2018 | Przechlewo

Trzy dni wspaniałej zabawy czekają mieszkańców Przechlewa i ich gości. W dniach od 13 do 15 lipca odbędą się Dni Przechlewa. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

Całość zainauguruje turniej dzikich drużyn piłkarskich. Odbędzie się on w piątek (13 lipca) o godzinie 15.00 na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej w Przechlewie. O godzinie 16.00 na plaży przy OSiR w Przechlewie rozpocznie się otwarty turniej piłki plażowej.

14 lipca w sobotę imprezy rozpoczną się już o godzinie 10.30. W programie między innymi policyjna akcja edukacyjna „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, bieg uliczny II Runda Przechlewska i turniej brydżowy. Część artystyczna rozpocznie się o godzinie 15.30. W programie między innymi występy młodzieży i dorosłych z GCKSTiR w Rzeczenicy oraz GBiCK w Przechlewie, biesiada disco – polo oraz koncert zespołu Poblo. Całość zakończy zabawa taneczna. „Liczymy na to, że z naszej oferty skorzystają nie tylko mieszkańcy, ale również turyści odwiedzający nasz region” – mówi Elżbieta Baran, Dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. Całości towarzyszyć będą stoiska wystawiennicze oraz mała gastronomia.

W niedzielę (15.07) o godzinie 11.00 odbędzie się Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Przechlewie, który zakończy trzydniowe uroczystości.  

 

 

fot: UG Przechlewo

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content