Cleo i Mesajah wystąpią podczas tegorocznych Dni Człuchowa. Święto miasta rozpoczyna się już w najbliższy piątek, 14 czerwca. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

Impreza wystartuje o godzinie 17.00 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Szkolnej. Rozpocznie ją turniej piłkarski oraz cykl zabaw sportowych przygotowanych przez Klub Sportowy Piast. Wieczorem w tym samym miejscu odbędzie się koncert gwiazd tegorocznych Dni Człuchowa. Poprzedzą go występy lokalnych artystów oraz dzieci z człuchowskich przedszkoli i szkół. Będą też pokazy umiejętności młodzieży uczęszczającej na zajęcia do Miejskiego Domu Kultury. Wieczorem na scenie pojawią się Mesajah oraz Cleo.

„Oprócz koncertu głównego, będzie też sporo innych wydarzeń, między innymi regaty żeglarskie i spartakiada sportowa” – zapowiada Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Do odwiedzenia swoich wystaw zapraszają także Muzeum Regionalne oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie.

W sobotę (15.06) o godzinie 9.00 na terenie przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej rozpocznie się I Powiatowa Spartakiada Honorowych Dawców Krwi. O 15.00 rusza rajd pieszy Towarzystwa Miłośników Ziemi Człuchowskiej. Patronem wydarzenia jest Burmistrz Miasta Człuchowa.

fot. serwissamorzadowy.eu