ZAPRASZAMY NA DNI CZŁUCHOWA

11 cze, 2017 | Człuchów

Piękni i Młodzi, Modern Talking reloaded i lokalna formacja Crazy – to tegoroczne gwiazdy Dni Człuchowa. Główna impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę (17.06) na stadionie OSiR. Wstęp będzie wolny.

Święto miasta zainauguruje impreza pod hasłem „Katolicy na ulicy”. To wydarzenie odbędzie się już w czwartek (15.06) na Rynku Miejskim o godzinie 17.30.

W sobotę natomiast, wszystkie imprezy organizowane będą na stadionie. „Postanowiliśmy, że w tym roku królować będzie u nas muzyka disco – dance” – zapowiada Adam Bondarenko, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Wszystko wystartuje o godzinie 16.00. Najpierw na scenie pojawią się maluchy z miejscowych przedszkoli i szkół, potem odbędą się pokazy grup tanecznych i wokalnych z MDK w Człuchowie. W programie jest także występ DJ Kuby z Chojnic.

Gwiazdy rozpoczną swoje występy o godzinie 19.00. Najpierw na scenie pojawi się grupa „Piękni i Młodzi”, potem formacje „Crazy” i „Berry Ladies”. O 21.15 występ rozpocznie zespół Modern Talking reloaded. „Niestety nie jest to oryginalna formacja z Dieterem Bohlenem i Thomasem Andersem w składzie, ale ci niemieccy muzycy, posiadają licencję na wykonywanie utworów Modern Talking i robią to nieźle” – dodaje Adam Bonadrenko. Całość zakończy pokaz laserowy.

Organizatorem tegorocznych Dni Człuchowa jest Miejski Dom Kultury w Człuchowie. Patronat sprawuje Burmistrz Człuchowa. Parterem głównym imprezy jest firma Agrochem Puławy.

 

 

grafika: MDK w Człuchowie

Czytaj cały artykuł
Skip to content