ZAPISY NA PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

3 maj, 2018 | Człuchów

Do 18 maja przyjmowane są zapisy do tegorocznych edycji Pomorskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej oraz Pomorskiego Przeglądu Piosenki Młodzieżowej. To jeden z największych tego typu konkursów na Pomorzu. Odbędzie się on w dniach 26 i 27 maja.

Aby wziąć udział w rywalizacji należy złożyć w biurze organizatora wypełnioną kartę zgłoszenia. Karta i regulamin są dostępne na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie: http://czluchow.naszdomkultury.pl/ Ważne aby dołączyć także nagranie demonstracyjne uczestnika.

Od lat konkurs cieszy się ogromną popularnością Biorą w nim udział młodzi soliści oraz zespoły z województwa pomorskiego, kujawsko – pomorskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. „Martwi jedynie to, że coraz mniej mamy zgłoszeń z samego Człuchowa” – mówi Adam Bondarenko, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. „Poziom przygotowania naszych wykonawców nie odbiega od dzieci i młodzieży z dużych ośrodków miejskich. Nie ma się czego bać” – zachęca Bondarenko.

Co roku w konkursie jurorami są profesjonaliści z branży artystycznej. Przegląd Piosenki Dziecięcej odbędzie się już po raz 24ty. Edycja młodzieżowa organizowana jest po raz 4ty.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content