ZAMIESZKAJ W CZŁUCHOWIE – ZEBRANIE W SPRAWIE SIM

11 paź, 2023 | Człuchów

Jakie będą procedury i kryteria naboru przyszłych lokatorów do nowego budynku komunalnego w Człuchowie? Na te pytania już jutro (12.10) odpowiedzą eksperci ze spółki Społeczne Inicjatywy Mieszkaniowe KZN Pomorze. Spotkanie odbędzie się o godzinie 16.00 w sali kina Uciecha w Człuchowie. Będzie ono otwarte dla mieszkańców.

Budynek, który ma być zasiedlany, niebawem powstanie przy alei Lawendowej w Człuchowie. Obiekt będzie budowany w ramach programu Społecznych Inicjatyw Mieszkaniowych. Projekt zakłada, że powstanie w nim 28 mieszkań. Przyszli lokatorzy najpierw będą ich najemcami. Po określonym czasie, będą mogli je wykupić na własność.

Na spotkaniu zostaną przedstawione wybrane elementy projektu, w tym rzuty mieszkań, wizualizacje budynku i zagospodarowania terenu. Przedstawiciele spółki omówią także zasady finansowania inwestycji i kryteria naboru do nowych mieszkań oraz co najważniejsze, termin rozpoczęcia naboru. Przybliżone zostaną koszty inwestycji i zasady partycypacji mieszkańców oraz prognozowaną wysokość czynszu. Zapraszamy serdecznie do udziału tych wszystkich, nawet tych, którzy nie są jeszcze zdecydowani na wybór mieszkania w tym właśnie obiekcie – zachęca Ryszard Szybajło, Burmistrz Człuchowa. Przypominamy. Spotkanie odbędzie się 12 października (czwartek) o godzinie 16.00 w kinie Uciecha. Wstęp wolny.

 

wizualizacja: GBD Architektura

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content