ZAINWESTUJ W CZŁUCHOWIE – FILM PROMOCYJNY

25 cze, 2017 | Człuchów

Film o możliwościach inwestycyjnych Człuchowa przygotował Urząd Miejski. Publikacja prezentuje obszary przeznaczone do zagospodarowania w strefie mieszkaniowej, usługowej i przemysłowej. Film ma dotrzeć przede wszystkim do inwestorów, którzy zechcą poprowadzić swój biznes w mieście, a także do osób, które planują tu zamieszkać.

Człuchów przeznacza tym razem do zagospodarowania ponad 23 hektary gruntów. „W zasobach miasta mamy zarówno tereny mieszkaniowe, mieszkalno-usługowe, jak i przemysłowe” –  mówi Marzena Kraszewska, kierownik referatu gospodarki nieruchomościami i rolnictwa w Urzędzie Miejskim w Człuchowie. Tereny przemysłowe to obszar znajdujący w pobliżu ulicy Koszalińskiej i obwodnicy miasta. Działki budowlane natomiast są do nabycia na Osiedlu Witosa. Przy obwodnicy oraz w pobliżu ulicy Traugutta możliwe jest także nabycie gruntów do celów handlowych i usługowych.

Wcześniej miasto publikowało foldery w formie papierowej. Teraz film jako nowość ma być rozsyłany w formie elektronicznej. Będzie on także stanowił załącznik do oferty promocyjnej miasta.

 

 

fot: UM w Człuchowie

 

Cały film można obejrzeć w serwisie Youtube:

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content