ZA TRZY TYGODNIE POLISH BOOGIE FESTIVAL

7 lip, 2022 | Człuchów

Od 28 do 30 lipca odbywać się będzie tegoroczna edycja Polish Boogie Festival. Już po raz osiemnasty do Człuchowa przyjadą największe gwiazdy muzyczne nurtu boogie-woogie, rock&rolla i rockabilly. Bilety na koncerty są już w sprzedaży.

Imprezę tradycyjnie rozpocznie czwartkowy koncert w Canpolu. O godzinie 20.00 zaprezentowane tam zostaną gwiazdy tegorocznej edycji festiwalu. Będzie też pokaz mody pin-up oraz pokazy tańca. W piątek (29.07) o godzinie 19.00 na Polanie Rodzinnej w Lasku Luizy rozpoczną się koncerty plenerowe. W sobotę (30.07) o godzinie 10.00 na ulicy Jerzego z Dąbrowy – wyścigi Cafe Racerów, a o 19.00 na Polanie Rodzinnej – Saturday Night Lights, czyli koncert galowy XVIII Polish Boogie Festivalu.

– W tym roku niestety nie mamy nikogo ze Stanów Zjednoczonych, ale za to ekipy, które przyjadą do nas z Niemiec, Szwecji i Łotwy, to są naprawdę pierwsze nazwiska – zapowiada Adam Bondarenko, dyrektor festiwalu. Tegoroczna impreza, ze względu na fakt, iż festiwal obchodzi w tym roku 18 urodziny, będzie wyjątkowa. – Będzie dużo tańca, niespodzianek i będzie świetne party – zachęca Bodnarenko.

Polish Boogie Festival to największa tego typu impreza w Środkowej Europie. Ma ona już swoją stałą publiczność, która specjalnie na to wydarzenie przyjeżdża nie tylko z najdalszych zakątków Polski, ale także z Europy i Świata. Szczegóły dotyczące imprezy oraz form dystrybucji biletów, dostępne są na stronie: https://polishboogie.com/

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content