XVIII POLISH BOOGIE FESTIVAL JUŻ ZA NAMI [GALERIA]

31 lip, 2022 | Człuchów

Ponad stu artystów z całej Europy wystąpiło na scenach tegorocznej edycji Polish Boogie Festival. Impreza od 18 lat odbywa się w Człuchowie. Jest to obecnie największy tego typu festiwal w Europie.

Na trzy dni do Człuchowa przyjeżdżają najlepsi z najlepszych, grający i tańczący boogie. Artyści przyciągają za sobą z kolei publiczność nie tylko z całej Polski, ale także różnych zakątków Europy. Jest to największe święto dla miłośników tego typu muzyki – mówi Bartosz Szopiński, dyrektor artystyczny festiwalu.

– Polish Boogie Festival to już w tej chwili wspaniała tradycja zabawy, bardzo dobrej muzyki i przede wszystkim przyjaźni ludzi, którzy z pasją przyjeżdżają tutaj do Człuchowa od wielu lat. Nie tylko publiczność, ale także tancerze, także miłośnicy stylu retro, także miłośnicy starej motoryzacji, no i przede wszystkim muzycy, artyści, nie tylko z Polski, ale z całej Europy, a przez ostatnie lata również z całego świata – dodaje Szopiński.

W tym roku oprócz muzyków występujących na scenie, można było oglądać także pokazy tańca i kolekcje zabytkowych samochodów i motocykli. Były też wybory miss pin-up, wyścigi cafe racerów oraz strefa stylu. Festiwal odbywa się co roku w Człuchowie w ostatni czwartek, piątek i sobotę lipca.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content