XVIII POLISH BOOGIE FESTIVAL JUŻ OD CZWARTKU

25 lip, 2022 | Człuchów

Już za trzy dni rusza Polish Boogie Festival. To największa tego typu impreza w Środkowej Europie. Do Człuchowa przyjadą największe światowe gwiazdy muzyczne nurtu boogie-woogie, rock&rolla i rockabilly.

Koncert inauguracyjny odbędzie się w czwartek (28.07) o godzinie 20.00 w podczłuchowskim kompleksie Canpol. W piątek i sobotę (29 i 30.07) wszystkie występy będzie można oglądać na Polanie Rodzinnej przy Zamku Krzyżackim w Człuchowie. Imprezy ruszać tam będą o godzinie 19.00. Na głównej scenie zaprezentują się: Pepita Slappers, Danny & The Ponycars, The Backyard Casanovas, The Firebones, Big Al & The Jokers, Boogie Boys, Johan Blohm Trio, Cat Lee King & His Cocks.

  Dodatkową atrakcją będą wyścigi Cafe Racerów. Będzie je można oglądać w sobotę (30.07) o godzinie 10.00 na ulicy Jerzego z Dąbrowy. Na trzy festiwalowe dni cały Człuchów przepełniony będzie stylistyką retro. To już tradycja. Zapraszamy także, aby mieszkańcy i turyści przyłączyli się do naszej zabawy – zachęca Adam Bondarenko, dyrektor festiwalu.

– Zachęcam do tego abyście odświeżyli swoje stare szafy, wyciągnęli wszystkie rozkloszowane sukienki w grochy. Panowie, aby poszukali zmyślnych, ciekawych form szelek i nieco przykrótkawych spodni. Chciałbym abyście jak co roku na Polanie Rodzinnej wyglądali kolorowo. Weźcie ze sobą koce z koszami piknikowymi – dodaje Bondarenko.

Koncertom i piknikowej atmosferze towarzyszyć będą pokazy mody i wybory miss pin-up, pokazy tańca boogie-woogie w wykonaniu najlepszych światowych formacji tanecznych. Impreza jest biletowana. Szczegóły na stronie: https://polishboogie.com/

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content