WYGRAJ STYPENDIUM WOKALNE

25 mar, 2021 | Człuchów

Niezwykle cenną atrakcję dla wokalistów amatorów przygotowuje Miejski Dom Kultury w Człuchowie. Można tam będzie zdobyć stypendium wokalne, upoważniające do półrocznej nauki w profesjonalnej szkole śpiewu. Stypendium zostanie przyznane dwóm osobom, które najlepiej zaprezentują się na castingu. Ten odbędzie się już w najbliższą sobotę (27.03) od godziny 10.00.

Oferta kierowana jest do osób w wieku od 8 do 25 lat, które chcą i potrafią śpiewać. Z uwagi na dużą ilość chętnych i tylko dwa miejsca, konieczne jest zorganizowanie castingu, który wyłoni zwycięzców. Z powodu ograniczeń sanitarnych, wszyscy chętni do wzięcia udziału w castingu muszą wcześniej zaanonsować się mailowo. Mail należy wysłać na adres: [email protected]. W tytule należy wpisać słowa: „Casting wokalny”, a w treści należy podać swoje imię, nazwisko, wiek, nr telefonu. W mailu zwrotnym kandydat do stypendium otrzyma potwierdzenie o przyjęciu zgłoszenia oraz dokładną godzinę, na którą powinien się stawić w Miejskim Domu Kultury. Ważne, aby nie przychodzić wcześniej i nie tworzyć zbędnych kolejek.

Zwycięscy castingu dostąpią zaszczytu nauki w profesjonalnej szkole „Centrum Virtuo” w Gdyni. Zajęcia będą się tam odbywały co dwa tygodnie, przez pół roku. – Wszystko będzie opłacone z góry. Do tego, stypendyści będą dowożeni z Człuchowa do Gdyni za darmo, specjalnie podstawionym samochodem – mówi Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Koordynatorami akcji są: Fundacja Darka Michalczewskiego „Równe szanse”, Miejski Dom Kultury w Człuchowie oraz Stowarzyszenie „Obudź w sobie potencjał”.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content