WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – ORGANIZACJA RUCHU W CZŁUCHOWIE

27 paź, 2016 | Człuchów

Bez większych utrudnień powinien odbywać się przejazd w okolicach cmentarzy w Człuchowie. Na dzień 1 listopada zmian w organizacji ruchu nie będzie. Wszystkie ulice funkcjonujące jako dwukierunkowe, takimi pozostaną. Wprowadzony zostanie jedynie zakaz postoju na drogach dojazdowych do nekropolii.

W godzinach przed i po nabożeństwach, ruchem w okolicach cmentarzy kierować będzie policja. Funkcjonariuszy będzie można spotkać już przy rondzie Jana Pawła II. Pomagać im będą człuchowscy strzelcy. Warto pamiętać, że ze względu na prace drogowe, nieprzejezdna będą ulica Jerzego z Dąbrowy oraz trasa Kołdowo – Dąbki – Piaski – Człuchów. Prosi się także kierowców, aby nie jeździli na pamięć i stosowali się do poleceń kierujących ruchem. Drobne utrudnienia mogą wystąpić także w okolicach drugiego człuchowskiego cmentarza, na ulicy Traugutta. Tam także ruchem kierować będą funkcjonariusze.

„Wzmożone kontrole na drogach w ramach akcji Znicz, prowadzone będą od piątku (20.10) do środy (02.11)” – mówi asp. szt. Sławomir Gradek, rzecznik człuchowskiej policji. Podobnie jak w całym kraju, także w okolicach Człuchowa, funkcjonariusze będą zwracali szczególną uwagę na prędkość pojazdów oraz trzeźwość kierowców.

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content