WOŚP JAK CO ROKU ZAGRA W RÓWNIEŻ W CZŁUCHOWIE

10 sty, 2019 | Człuchów

Już w najbliższą niedzielę (13.01) odbędzie się 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kiermasze, koncerty i licytacje odbędą się także w Człuchowie. W tym roku sztab tworzyć będzie 110 wolontariuszy z Człuchowa, Gminy Człuchów oraz Gminy Rzeczenica.

Imprezy towarzyszące finałowi orkiestry rozpoczną się już w sobotę. O godzinie 10.00 w restauracji Canpol odbędzie się śniadanie z Sabatem podczas którego zorganizowane zostaną pierwsze licytacje. W niedzielę, jak co roku, sztab będzie pracował w Miejskim Domu Kultury. „Będzie fanciarnia, kawiarnia oraz nowość – ognisko przed Domem Kultury na którym będzie można piec kiełbaski” – zapowiada Adam Bondarenko, Dyrektor MDK w Człuchowie, a jednocześnie zastępca szefa człuchowskiego sztabu WOSP.

Rano w hali sportowej byłego gimnazjum rozpocznie się turniej koszykówki. Później zabawa przeniesie się do sztabu. Całość zakończy światełko do nieba, które odbędzie się o godzinie 20.00.

O tej godzinie także zawyją syreny we wszystkich remizach OSP na terenie gminy Człuchów i gminy Rzeczenica. Program imprezy jest bardzo bogaty. Szczegóły na plakatach człuchowskiego sztabu WOŚP.

grafika: WOŚP

Czytaj cały artykuł
Skip to content