WOSP W CZŁUCHOWIE ROZPOCZYNA GRANIE

11 sty, 2018 | Człuchów

Już dzisiaj (11.01) rozpoczyna swoje głośne granie człuchowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Szkole Podstawowej nr 1 odbędzie się kiermasz ze słodkościami oraz loteria fantowa na rzecz orkiestry. W Zespole Szkół Sportowych natomiast ruszy orkiestrowy turniej sportowy.

W przeddzień wielkiego finału (13.01) w kompleksie Canpol w Sieroczynie koło Człuchowa odbędzie się śniadanie z Sabatem Szefowych. Tam też zorganizowane zostaną pierwsze licytacje.

W niedzielę (14.01) wolontariusze wyjdą na ulice już o 8.00 rano. Od 10.00 do 16.00 zwiedzać będzie można zamkowe lochy. Zabawa w sztabie rozpocznie się o godzinie 13.00. Jak co roku człuchowską centralą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie Miejski Dom Kultury. Tam przygotowana będzie loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Będzie też pokaz rumby, ratownictwa medycznego i karate. Koncerty rozpoczną się o 15.30.

Wśród przedmiotów przeznaczonych na licytację nie zabraknie tradycyjnych człuchowskich serduszek. W tym roku człuchowski sztab będzie dysponował jednym złotym i dwoma srebrnymi serduszkami. Do kupienia będzie też koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego, książka z autografem Czesława Langa oraz oryginalny scenariusz jednego z odcinków serialu „Na Wspólnej” z autografami aktorów – mówi Danuta Purgacz, szefowa człuchowskiego sztabu WOSP. Całe wydarzenie zakończy „Światełko do nieba”. Na to wydarzenie zapraszamy na człuchowski Rynek. Początek, godzina 20.00

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content