Jeżeli masz nie mniej niż 8 i nie więcej niż 25 lat, lubisz śpiewać i chcesz się kształcić w tym zakresie – weź udział w castingu. Do wygrania są półroczne warsztaty wokalne w profesjonalnym studiu muzycznym.

Miejski Dom Kultury w Człuchowie oraz stowarzyszenie „Obudź w sobie potencjał” przygotowały ofertę szkoleniową dla młodych wokalistów. Stowarzyszenie zdobyło sponsorów i funduje półroczne stypendium dla dwóch osób. „To co dajemy tym dwóm osobom, to są zarówno lekcje, jak i transport na zajęcia. Wszystko będzie już opłacone” – zapewnia Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Warsztaty będą się odbywały w Gdańsku. Poprowadzi je Amal Anani – absolwentka Akademii Muzycznych w Gdańsku oraz w Łodzi. „To doskonała propozycja dla tych osób, które kochają śpiewać i czują się w tym dobrze” – dodaje Bondarenko.

Aby zdobyć stypendium należy najpierw przejść casting. Przesłuchania chętnych odbędą się w piątek (13.03) o godzinie 16.00 siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie przy ulicy Szkolnej. Tam profesjonalne jury wybierze dwie osoby, które otrzymają takie stypendium.

fot. serwissamorzadowy.eu